ResizedImage174250 17 Kvalitetsklubb Emblem CMYK Positiv Godkjent    

Organisasjon - hvem er vi?

Her ser du hvem som sitter i ulike roller, utvalg og komiteer i klubben
 
Organisasjonskart 
 

STYRET 

Svein Gunnvald Ingebrigtsen Styreleder (Turneringsleder)                                              
Stein Tore Martinsen Nestleder (Ansvarlig kontraker spillere og trenere, klubbhus og anlegg)
Liss Iren Kristiansen Larsen Økonomi (Ansvarlig dommerregninger og lagskonto)                      
Kjell Ottestad Styremedlem (Klubbhus og anlegg)
Trond Jakobsen Styremedlem (Klubbhus og anlegg) 
Espen Rostad Styremedlem (Kamparrangmentsansvarlig)
Runa Marie Andreassen Styremedlem (Frivillighetskontakt)
Lars Føsker Styremeldem
Rune Larsen Vara (Økonomi og regnskap)
   

ADMINISTRASJON - ANSATTE 

Stian Lyngheim Theting Daglig leder, Markedssjef
Thomas Andersen Kontormedarbeider, Ansvarlig for fakturering/klubbadmin etc, FIKS-ansvarlig
   

SPORT

 
Stian Lyngheim Theting Sportssjef ,TrenerveilderSpillerutviklerRekrutteringsansvarlig mm.
Pål Stokka Utstyrsansvarlig klubb
Kjell Solvang Utstyrsansvarlig klubb, FIKS-ansvarlig
Kim Hauvik Dommeransvarlig
Åshild Engeset Mikalsen Fysioterapeut Damer
Vegard Lyngheim Theting Fysioterapeut Herrer
   

EKSTRATILBUD

TELENOR XTRA - FFO
Stian Lyngheim Theting Ansvarlig
Thomas Andersen Ansvarlig (kontaktperson)
   
SIL FOTBALL XTRA - AKADEMI
Stian Lyngheim Theting Ansvarlig (kontaktperson)
   
TINE FOTBALLSKOLE
Thomas Andersen Ansvarlig (kontakperson)
Stian Theting Ansvarlig
   

UTVALG OG KOMITEER

 
SPORTSLIG UTVALG (SU)
 
Stian Theting Sportssjef, Leder SU
Tom Snorre Leirvik Medlem
Åshild Engeset Mikalsen Medlem
Kenneth Karlsen Medlem
Mads Lenes Medlem
Thomas Andersen Medlem
   
TURNERINGSKOMITE
Svein Gunnvald Ingebrigtsen Turneringsleder (Stamnes Diadora Cup, EMS-cup)
Sverre Husby Medlem turneringsgruppe
Guro Olsen Medlem turneringsgruppe
Espen Rostad Medlem turneringsgruppe
Guri Holthe Medlem turneringsgruppe
Linda Gaupen Medlem turneringsgruppe
Trond Jakobsen Medlem turneringsgruppe
Vera Karoliussen Medlem turneringsgruppe
Thomas Andersen Medlem turneringsgruppe
Monica Anfindsen Medlem turneringsgruppe
Hege Antonsen Medlem turneringsgruppe
Stian Lyngheim Theting  Medlem turneringsgruppe 
Jan Ove Styve Leder Julecup
Tom Rune Værnes  Medlem turneringsgruppe (Julecup)
Stig Tore Skogsholm  Medlem turneringsgruppe (Julecup)
   
KAMPARRANGEMENTSGRUPPE
 
Stig Sørra Kamparrangementsansvarlig, Fair Play-ansvarlig, kampvert senior 
Vera Karoliussen  Kioskansvarlig (kamper Stamnes Arena), EMS-ansvarlig
Elisabeth Benum Kioskansvarlig (kamper Helgelandshallen), EMS-ansvarlig
Jan Ove Styve Speaker
Knut Theting Ass. speaker (lyd)
Tor Kenneth Rostad Ass. kampvert/speaker
   
ANLEGGSUTVALG
 
Trond Jakobsen Leder 
Stein-Tore Martinsen Medlem
Kjell Ottestad                                               Medlem
Knut Hennigsen Medlem
   
WEBGRUPPE
 
Stian Breyholtz Webansvarlig
Stian Theting Redaksjon
Thomas Andersen                                Redaksjon
Tom Rune Værnes Redaksjon
Tor Kenneth Rostad Redaksjon
Stig Tore Skogsholm Redaksjon
   
DUGNADER
 
Stein Tore Martinsen Kontaktperson seniorlag

Menn 4. div 2021

1. Junkeren 2/Glimt 3 0
2. Bossmo & Ytteren 0
3. Sandnessjøen 0
4. Mosjøen 0
5. Fauske/Sprint 0
6. Rana 2 0
7. Saltdalkameratene 0
8. Innstranda 0
9. Grand Bodø 0
10. Røst 0
ukens hjemmekamper 2018
grasrotandelen right
727x250 1 facebook nor
klubben i